Topenářství

Topenářství - topenáři provedou vyhledání a posouzení závady na domovních rozvodech topných systémů (topení), opravy, výměny a nové instalace termostatických regulačních ventilů, kohoutů, opravy, výměny a nové instalace šoupat kompenzátorů, pojistných a redukčních ventilů posouzení a regulace topných systémů, jejich dopuštění, odvzdušnění a zprovoznění, opravy topných systémů, opravy topení, opravy a výměny radiátorových těles, kotlů a oběhových čerpadel, topenářské práce - kompletní generální opravy a rekonstrukce stávajících rozvodů montáž a demontáž všech druhů topných systémů (topení) topenáři, opravy topení, topenářské práce.

Rozvody topení

Rozvody topení

Zajišťujeme kompletní služby vodoinstalace, topenářství a plynovodu v domácnostech i firemních budovách. Pro rozvody vody užíváme polypropylen, pro teplo a plyn kvalitní měděné trubky.

Podlahové topení

Podlahové topení

Nabízíme řešení podlahového topení pro všechny typy a velikosti rodinných domů. Minimální náklady na údržbu, dlouhá životnost!

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla kombinující výhody čerpadel vzduch-voda a země-voda, mají tichý chod venkovní jednotky a jednoduchou konstrukci.

Klimatizace

Klimatizace

Zajistíme technologie vytápění, chlazení a klimatizace včetně jejich dodávky a montáže.

Solární panely

Solární panely

Montáž solárních panelů je včetně dodávky solárních zásobníků na teplou vodu a regulace. Při ohřevu vody solární systém pokryje až 70% roční spotřeby energie a u přitápění kolem 30%.

Kontakt

Specifikujte co možná nejvíce parametrů cenové poptávky včetně kontaktních údajů a adresy realizace (typ poptaného sortimentu atd.) Po kliknutí na Odeslat zprávu, bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů.

Kontaktní informace

Telefon : +420 720 245 047